Ota meihin yhteyttä

Tavoitat meidät parhaiten arkipäivinä klo 7.45 – 16.00.
Lauantaina ja pyhäpäivinä olemme suljettu.

Keskus:

+358 400 55 80 80
palaute@nilan.fi

Tarjouspyynnöt voit lähettää tarjouspyyntölomakkeella.

Pyydä tarjous

Huolto

Kaikki yhteydenotot Nilanin huoltoon on suoritettava huoltolomakkeen kautta, jossa on mahdollisimman tarkat tiedot ongelmasta. Tämä nopeuttaa käsittelyä ja helpottaa huolto-ongelmien ratkaisemista.

Huoltolomake

Myynti

Teemu Kemppainen

Teemu Kemppainen

Operatiivinen johtaja
teemu@nilan.fi
+358 40 726 0507

Tomi Kinnari

Myyntipäällikkö
tomi@nilan.fi
+358 400 578 499

Tuukka Toivonen

Tuukka Toivonen

Logistiikka
tuukka@nilan.fi
+358 20 763 3817

Tero Suutari

Toimitusjohtaja
tero@nilan.fi
+358 400 891 775

Jukka Tunnela

Huolto
huolto@nilan.fi

Krista Suutari

Laskutus
+358 400 55 8080


Janne Mommo

Myyntipäällikkö

janne@nilan.fi
+358 50 326 9737